Історія школи

Ми живимо в суспільстві і бути вільним від його впливу неможливо, а тим паче сьогодні, коли в Україні період відтворення демократичних традицій.

Задача виховання громадянина набуває особливого значення для України, яка знаходиться на перехідній стадії свого історичного розвитку. Найважливішим етапом виховання є школа.

Школа бере дитину з сім’ї, де вона одержує індивідуальне виховання, залучає її до національної культури, традицій, залучає до гуманістичних демократичних цінностей. Саме в школі учень стає громадянином, який виходить в життя соціальною істотою здатною служити здійсненню загальнолюдських ідеалів.

Харківська вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів №16 заснована 2 вересня 1946 року як школа робітничої молоді при середній школі №104.  З  1947 року школа стала функціонувати при заводі “Електроважмаш”.  З 1 вересня 1996 року школа  прийняла своїх учнів у новому приміщенні за адресою бульвар Івана Каркача 4а.

З 2004 року шкільний колектив очолює директор Кузьменко Наталія Іллівна, магістр за  спеціальністю “Управління  навчальним закладом”.

Якісний навчально-виховний процес у школі забезпечує заступник директора з НВР Валах Алла Вікторівна, учитель-методист.

Система цінностей, пріоритети освітньої політики та традиції вечірньої школи №16 складалися протягом 66 років.

Головне в концепції школи сьогодні — сприяння розвитку особистості учня та його  повноцінній    реалізації в житті суспільства, де людина, її досвід, освіта є неминущими цінностями.

В даний час у школі працює згуртований і творчий колектив із 16 педагогів.  Серед них 4 учителя –методиста.

Школа надає освітні послуги громадянам України, засудженим до позбавлення волі (ХВК №43) на отримання базової та повної загальної середньої освіти.

МІСІЯ нашої ШКОЛИ: ” Виховання особистості здатної жити і позитивно діяти в постійно змінюваних умовах життя”.
Ми вважаємо нашу школу лабораторією по відігріванню дитячих душ.