Сторінка соціального педагога

ять

Соціальний педагог -  Радченко Вікторія Анатоліївна.

Стаж роботи соціальним педагогом – 4 роки.

Освіта – вища педагогічна.

Основною метою діяльності соціального педагога у школі є забезпечення додержання   основних соціально-правових потреб дитини, сприяння її успішній соціалізації в умовах учнівського колективу і сім’ї, задоволення потреб учнів у розвитку і самореалізації; забезпечення індивідуального підходу до кожного учня на основі її психолого-педагогічних особливостей.

Основні цілі роботи соціального педагога ХВЗШ№ 16 в школі другого ступеня:

Створення сприятливих соціально-педагогічних умов для забезпечення соціальної адаптації учнів 9- 10 класів для формування розвитку особистості школяра.

Проведення профілактичної роботи щодо попередження девіантної поведінки учнів через гуманізацію взаємовідносин між всіма учасниками навчально-виховного процесу.

Основні цілі роботи соціального педагога в школі третього ступеня:

Формування життєвих компетентностей випускника на засадах компетентнісного підходу у навчанні і вихованні для успішної реалізації в житті.

Основні цілі роботи соціального педагога з педагогічним колективом та батьками учнів:

Розвиток педагогічної взаємодії педагогічного колективу і батьків щодо вирішення проблем навчання і виховання учнів.

Основні цілі роботи соціального педагога можна реалізувати, якщо вирішити наступні задачі:

·        проведення заходів, спрямованих на попередження девіантної поведінки учнів;

·        пропедевтика девіантної поведінки підлітків;

·        формування партнерських відносин з батьками учнів для виховання родини і виховання в родині.

Тема, над якою працює соціальний педагог:

Попередження девіантної поведінки учнів через гуманізацію взаємовідносин між всіма учасниками навчально-виховного процесу.

Графік консультацій соціального педагога Радченко Вікторії Анатоліївни

День тижня Часи Контингент
Вівторок                                      15.00-16.00                                   учні
Середа 10.00-11.00 вчителі